Головна Гроші ”Краще мати у команді 2 вовків, ніж стадо овечок”, – ...

\”Краще мати у команді 2 вовків, ніж стадо овечок\”, – керівник новоствореної Агенції регіонального розвитку Сачук

66
0

Для того, аби залучити в область побільше інвесторів, допомагати бізнесу та розвивати економіку, на Житомирщині створена Агенція регіонального розвитку. На минулому тижні установа була офіційно зареєстрована. Над чим працює Агенція сьогодні – спілкувалися з хедхантером області Артемом Сачуком.

– На сьогодні Агенція регіонального розвитку області вже зареєстрована. Над чим працюєте?

– Працюю над бюджетом. Проект бюджету на рік вже зробив. З департаментом економіки займаємося досить амбітним проектом з секторальної підтримки спільно з містом. Сьогодні намітилося перше відрядження за кордон, до Польщі – у вересні там пройде форум з інвестиційної привабливості України та конкурентоспроможності регіонів.

– Плануються найближчим часом зустрічі з потенційними інвесторами?

– Готуємо проведення бізнес-форуму у Києві, на базі міжнародного інституту менеджменту. Там ми хочемо презентувати можливості області, підбираємо проекти, а інститут зі свого боку забезпечить участь внутрішніх інвесторів – бізнесменів, які є випускниками цього закладу. Це поки що буде такий анонс Агенції, що ми є, ми працюємо і до нас можна звертатися, адже навіть не у всіх областях є такі установи. Ми хочемо показати потенційним інвесторам, що проблеми є різні, але у нас на кожну проблему є набір інструментарію, який ми будемо використовувати, ведучи їх проект.

– Контактували вже з діючими інвесторами?

– Так, спілкувалися з тими, хто вже працює на теренах нашої області. Запропонували їм взяти участь у форумі у Києві, показати бізнесу, що у нас можна працювати, і вони погодилися.– А команду собі вже підібрали, щоб працювати, чи вакансії ще є?

– Команду якраз підбираю. Заступник вже є і приступить до роботи у вересні. Він має 4-річний досвід роботи в аналогічній агенції. Вчора вже знайшов бухгалтера в команду. Ще підшукую проектного менеджера. Через 3-4 місяці, як Агенція почне роботу над першими проектами, шукатимемо хорошого юриста.

– Це всі люди, які вам потрібні?

– Поки що так. Я не збираюся відразу набирати 20 людей, які будуть займатися нічим. Моя позиція така: краще мати у команді 2 вовків, ніж стадо овечок.

 
 

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here