Головна Гроші Лісівники заробили на ялинках півтора мільйона гривень

Лісівники заробили на ялинках півтора мільйона гривень

114
0
Майже втричі більше коштів у порівнянні з минулим роком вже виручили лісівники від продажу новорічних ялинок, передає Житомирська хвиля. 
 
В обласному управлінні лісового та мисливського господарства це пов’язують (в тому числі) із удосконаленням обліку і контролю за заготівлею ялинок:
 
"Ми йдемо до європейських методів ведення лісового господарства. Одне з нововведень – чіпи на новорічних ялинках. Нам це допомогло збільшити реалізацію. Наприклад, в минулому році у нас була реалізація приблизно на 500 тисяч гривень, а вже зараз маємо півтора мільйона гривень. Такі методи унеможливлюють заготівлю ялинок нелегальним способом" – пояснив ситуацію перший заступник начальника управління Василь Зарічний.
 
Нагадаємо, в цьому році лісівники області готові реалізувати понад 300 тисяч новорічних ялинок і сосен. І як розповів Василь Зарічний, зустрічати 2012 рік з ялинками з житомирських лісів будуть в усіх регіонах України – замовлення надходили відусюди. 
 

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here