Головна Гроші Microsoft нарощує виручку до рекордних розмірів всупереч кризі

Microsoft нарощує виручку до рекордних розмірів всупереч кризі

87
0
За підсумками другого кварталу 2011-2012 фінансового року, який у США завершиться 30 вересня, чистий прибуток корпорації Microsoft практично не змінився в річному вираженні, склавши $ 6,62 млрд., повідомляє Корреспондент.net.
 
Ці дані опубліковані на веб-сайті корпорації. За аналогічний період минулого року чистий прибуток Microsoft становив $ 6,63 млрд. Прибуток у розрахунку на одну акцію склав $ 0,78.
 
Виручка за звітний період зросла на 5% і досягла $ 20,9 млрд. Це рекордний показник для компанії. Нинішня ринкова капіталізація корпорації оцінюється у $ 236,55 млрд.
 
"Ми готувалися до року, який повинен активізувати розвиток багатьох наших ключових продуктів та сервісів. Наші нові смартфони та комп’ютери отримали багато хороших відгуків на нещодавній виставці CES", – прокоментував результати гендиректор Microsoft Стів Балмер, якого цитує РІА Новости.
 

Нагадаємо, що у грудні минулого року аналітики Danske Bank заявили, що телефонний бізнес Nokia може найближчим часом бути викуплений корпорацією Microsoft.

 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here