Home Місто Складено рейтинг дитячих запитань, яких жахаються батьки

Складено рейтинг дитячих запитань, яких жахаються батьки

156
Дослідники з Великобританії склали рейтинг дитячих запитання, яких найбільше бояться батьки. В опитуванні взяли участь понад дві тисячі батьків з дітьми у віці від п’яти до 16 років, пише ТСН.ua.
 
Найскладнішим виявилося питання "Чому Місяць іноді видно вдень?", слідом за ним "Чому небо блакитне?", а на 3-й сходинці – "Чи зустрінемо ми колись інопланетян?". 
 
У п’ятірку питань-головоломок увійшли "Скільки важить наша планета?" і "Чому літаки висять у повітрі?". 
 
Шосте місце посіло запитання "Чому вода мокра?", а на сьомій позиції – "Як ділити в стовпчик?". 
 
Крім того, до десятки увійшли питання "Куди діваються взимку бджоли і птахи?", "Звідки береться веселка?" і "Чому на землі існують різні часові зони?". 
 
На думку батьків, більшість питань їх дітей спровоковані освітніми програмами на телебаченні. Більшість з опитаних зізнавалися, що для відповідей на запитання дітей їм не вистачало знань з математики і природознавства, які вони отримали у шкільні роки. 
 
Як відзначають дослідники, 26% батьків постійно переймаються, що їхні діти мають більш повне уявлення про математику та природничі науки, ніж вони самі. 
 
Понад половина батьків відчуває занепокоєння і невдоволення собою, коли діти не можуть отримати від них відповідь на запитання. 
 
П’ята частина учасників опитування зізналися, що їм було простіше вигадати відповідь, ніж зізнатися синові чи доньці, що насправді вони цього не знають.
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here