Home Гроші На Овруцькому ГОК «Кварцит», який за борги забрали у Момота, зберуть акціонерів

На Овруцькому ГОК «Кварцит», який за борги забрали у Момота, зберуть акціонерів

148

Оголошення про збори акціонерів Овруцького ГОК «Кварцит» на 25 липня було опубліковано ще на початку липня в Бюлетені цінних паперів України.

Акціонерів зберуть у Первомайському, що в Житомирській області.

Нагадаємо, що на початку року в ЗМІ з’явилась інформація про нібито рейдерське захоплення «Кварциту». Але як виявилось із часом, завод забрали за борги перед банком.

Власником заводу «Кварцит» до 2004 року був Микола Присяжнюк. Після нього основним власником ГОК був Сергій Момот, депутат Верховної Ради від Партії регіонів.

У березні угорська фінансова група OTP Group отримала права власності на Овруцький гірничо-збагачувальний комбінат «Кварцит».

У 2008 році завод взяв кредит у банку на суму понад $37 млн під заставу свого майнового комплексу. Однак з квітня 2009 року “Кварцит” перестав платити за позикою.

Переговори з керівництвом комбінату і представниками Момота не привели до результатів, а в листопаді минулого року завод був зупинений.

“У таких умовах “ОТП Факторинг Україна” від імені групи компаній OTP Group ухвалив принципове рішення реалізувати своє право власника іпотеки шляхом набуття права власності на майновий комплекс”, – зазначає прес-служба.

Група має намір створити на базі підприємства нову компанію і інвестувати в бізнес 10-15 млн грн.

 

 


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here