Home Гроші На Житомирщині контролюватимуть кожну пляшку спиртного

На Житомирщині контролюватимуть кожну пляшку спиртного

118

Пропонується створити Єдиний реєстр товарно-транспортних накладних на переміщення спирту етилового та алкогольних напоїв і Єдиного держреєстру витратомірів-лічильників обсягу виробленого спирту етилового, пише сайт «Право на правду».

На сайті Мінфіну розміщено проект постанови Кабміну про затвердження порядку ведення Єдиного реєстру товарно-транспортних накладних на переміщення спирту етилового та алкогольних напоїв і порядку ведення Єдиного державного реєстру витратомірів-лічильників обсягу виробленого спирту етилового.

Адміністратором і власником Єдиного держреєстру витратомірів – лічильників обсягу виробленого спирту етилового пропонується визначити Міндоходов, яке здійснює заходи із створення програмного забезпечення ведення реєстру, надання доступу до реєстру, забезпечує збереження та захист даних, веде облік обсягів виробленого етилового спирту.

Інформація, яка буде вноситися до реєстру: щодо назви, моделі, місця установки витратомірів, їх серійних (ідентифікаційних) номерів; дати встановлення, заміни, технічного обслуговування витратомірів та відомості про осіб, які здійснювали ці операції; щоденні облікові показники витратомірів та відомості про осіб, які їх знімали.

Адміністратором і власником реєстру товарно-транспортних накладних на переміщення спирту етилового та алкогольних напоїв пропонується затвердити Мінагрополітики.

В даний реєстр вносяться електронні копії ТТН, які заповнюються суб’єктами господарювання незалежно від форм власності, що мають відповідні ліцензії на виробництво та торгівлю спиртом етиловим та алкогольними напоями, при відвантаженні спирту етилового та алкогольних напоїв з акцизних складів.

Відомості, які вносяться до реєстру: електронні копії ТТН з їх реєстраційними номерами; відмітки посадових осіб територіального органу Міндоходов на акцизному складі про відправку з акцизного складу (доставка до акцизного складу) спирту етилового, алкогольних напоїв.

 


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here