Home Гроші Підприємці влаштують новий Майдан, бо їм заборонили продавати спиртне і сигарети

Підприємці влаштують новий Майдан, бо їм заборонили продавати спиртне і сигарети

140

Прийняття закону "Про внутрішню торгівлю" сильно вдарить по кишенях дрібних підприємців, а також бюджет недоотримає сотні мільйонів гривень. Про це пише ZN.UA з посиланням на Gazeta.ua.

Асоціація підприємців збирається організувати новий Майдан, якщо Верховна Рада прийме закон "Про внутрішню торгівлю". Про це заявили "Ліга підприємців Кривого Рогу", Черкаський міська профспілка працівників торгівлі, громадського харчування та послуг, Координаційна рада Асамблеї громадських організацій малого і середнього бізнесу України, ГО "Ніка", Вільна профспілка підприємців України, Хмельницька облорганізація "Товариство підприємців.

За інформацією підприємців, їм заборонять продавати спиртне і сигарети. Ці товари будуть реалізовуватися тільки в спеціалізованих магазинах. Скоротиться кількість МАФів та зупиночних комплексів.

"У Львові 2 тис. малих архітектурних форм. Закриється 1800 МАФів, безробітними стануть 13 тисяч осіб. Бюджет недоотримає 100 мільйонів у рік. Треба стимулювати не торгівлю, а економіку. Коли суспільство почне багатіти – буде виживати торгівля. Треба просто внести кілька змін до деякі регуляторні акти – і все. Інакше – буде бунт. Ми готові до дії. Майдан не виключений. Люди готові до акцій протесту ", – заявив Андрій Антонищак, голова ГО" Я-львів’янин ".

Представник Вільної профспілки підприємців Валентина Коробка зазначила, що їх змушують купувати дорогі касові апарати. А також планують визначити, скільки годин на день повинен працювати підприємець. "Це абсурд, підприємці – самозайняті люди, повинні самі визначати свій робочий графік", – вважає вона.

За інформацією інших підприємців із Запоріжжя, від них вимагають проведення інтернету, установки модемів до 1 липня. Інакше будуть штрафувати. "Вони доведуть до того, що 70% малих підприємців зникнуть. Будемо" нишком "торгувати. Прийде податкова – я заплачу якусь суму, і мене півроку не чіпатимуть. Потім знову заплачу. Але в бюджети не будуть надходити гроші", – зазначив член Черкаської міської профспілки працівників торгівлі.

Нагадаємо, законопроект "Про внутрішню торгівлю" чітко визначає межі регулювання у сфері внутрішньої торгівлі, в тому числі здійснення торгівлі на ринках. За задумом авторів, документ спрямований на виведення товарообігу з тіні та забезпечення контролю за якістю товарів. Як повідомлялося, Азаров зізнався, що побоюється податкового Майдану.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here