Головна Гроші На Житомирщини потужними темпами будують елеватор

На Житомирщини потужними темпами будують елеватор

91
0

Будівництво елеватора філії «Тетерів» на Чуднівщині триває потужними темпами, адже у планах компанії – прийняти на цьому елеваторі кукурудзу цьогорічного врожаю. 

Будівництво нового елеваторного комплексу з приймання, зберігання і відвантаження зернових та олійних культур розпочалось 26 серпня. На площі 6,57 га будується високотехнологічний комплекс європейського рівня, розрахований на одночасне зберігання 76,8 тис. тонн зернових та олійних культур. За добу цей елеватор зможе приймати 5 тис. тонн с/г продукції, паралельно відвантажувати також 5 тис. тонн.

На даний час вже завершено зведення трьох фундаментів зерносховищ, бетонного покриття площею 2800 кв. м, побудовано фундамент автомобільних ваг, виконано монтаж водонапірної башти, завершені роботи по зведенню очисних споруд. Для будівництва елеватора використовуються лише сучасні матеріали і технології. Завершення будівництва об’єкта відбудеться 1 листопада.

Процес будівництва оглянув і голова області Сергій Рижук. Він зазначив, що дуже задоволений потужними темпами будівництва елеватора, адже на об’єкті задіяно 50 підрядних організацій і працює 1,5 тисячі людей, повідомляє управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації.
Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here