Home Політика ”Афганці” припинять штурми Ради тільки після розпуску парламенту

\”Афганці\” припинять штурми Ради тільки після розпуску парламенту

89
0

14 жовтня в Києві відбудеться Всеукраїнський громадський форум, на якому буде ухвалено рішення про початок всеукраїнської акції з вимогою про відставку Верховної ради.

Як повідомив голова Всеукраїнського комітету "Наступ" Руслан Секела, очікується, що у форумі візьмуть участь понад 1 тис осіб – представників різних громадських організацій. Ініціаторами проведення форуму виступила організація ветеранів війни в Афганістані "Ніхто крім нас".

"Жодних переговорів. Тільки одна вимога – відставка Верховної ради. Ми припинимо акцію, тільки коли буде відставка Верховної ради", – підкреслив Секела.

Він нагадав, що рік тому в Києві відбувся "Податковий майдан". За його словами, вимоги, які ставили учасники цього "майдану", так і не було виконано: не було скасовано Податковий кодекс, не пішли у відставку ті, хто забезпечив ухвалення цього кодексу.

"Ми бачимо небажання або нездатність президента йти нам назустріч", – підкреслив Секела.

Представник Блоку соціального партнерства "Порядок і достаток" Олександр Місюра підкреслив, що вибори до Верховної ради мали відбутися навесні 2011 року.

Він також наголосив, що у форумі візьмуть участь лише представники громадських організацій. "Форум проходитиме без політиків. Ми не хочемо їх там бачити", – сказав він.

За словами Секели, попередньо в акції готові взяти участь незалежні профспілки, студентські громадські організації, фермери.

Нагадаємо, 20 вересня учасники мітингу під Верховною радою намагалися прорватися до будівлі парламенту і навіть дісталися до дверей Ради. Щоб зупинити протестуючих, охорона заблокувала двері в парламент металевими засувами. Афганці заявили про початок всенародного страйку 14 жовтня.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here