Home Гроші На Житомирщині ветеринари перевіряють свинокомплекси: шукають африканську чуму

На Житомирщині ветеринари перевіряють свинокомплекси: шукають африканську чуму

124

У дев’яти областях України, що межують з Білоруссю та Росією, співробітники державної служби ветеринарної медицини приступили до перевірки підприємств, де виробляють і переробляють свинину.

Так, минулого тижня ветеринари проінспектували 24 підприємства та задокументували 13 правопорушень, повідомляє сайт AgroNews.

У сусідніх Росії та Білорусі ветеринари активно борються з африканською чумою свиней.

Тому, щоб хвороба не з’явилася в Україні, працівники ветміліції та служби ветмедицини вживають посилених заходів. Так, у прикордонних областях працюють мобільні групи, які перевіряють автотранспорт і підприємства з утримання та переробці свиней. 

 

Минулого тижня ветеринари в дев’яти прикордонних областях перевірили 24 підприємства, діяльність яких пов’язана з виробництвом і переробкою свинини.

Нагадаємо, раніше Голова Державної ветеринарної та фітосанітарної служби Володимир Горжеєв повідомляв, що у Волинській, Рівненській, Житомирській і Чернігівській областях працюють чотири пости і шістнадцять мобільних груп, які запобігають потраплянню білоруської продукції в Україну.

У ці групи увійшли співробітники ветеринарної міліції, державної служби ветеринарної медицини, ДАІ та територіальних органів внутрішніх справ.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here