Home Гроші СБУ забрала у Ярославського два родовища гранітів на Житомирщині?

СБУ забрала у Ярославського два родовища гранітів на Житомирщині?

103

Три приватні підприємства, отримавши спеціальні дозволи на користування надрами Іскоростенського і Домолоцького родовищ гранітів та Небізького родовища лабрадоритів, упродовж декількох років не розпочали розробку.

Як з’ясувалося, у цих фірм відсутні персонал та матеріально-технічна база, необхідні для виконання робіт з видобутку корисних копалин, повідомляє прес-служба СБУ.

«На підставі п.6 ст.26 Кодексу України про надра було прийнято рішення спочатку про зупинку, а згодом – про анулювання цим підприємствам спеціальних дозволів на користування надрами родовищ корисних копалин загальнодержавного значення», – йдеться у повідомленні прес-служби.

Наразі державі повернено права на користування надрами двох родовищ граніту та одного родовища лабрадоритів, рекомендована початкова вартість яких в ході реалізації прав на користування на аукціоні становить 8,099 млн. гривень.

Нагадаємо, що Іскоростенське і Домолоцьке родовища гранітів належать групі компаній «УГДК», яка управляє всіма нерудними активами компанії DCH Group, власником якої є Олександр Ярославський.


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here