Головна Гроші На Житомирщині відновили Корнинський цукровий завод

На Житомирщині відновили Корнинський цукровий завод

138
0

Вчора в селищі Корнин Попільнянського району відбулось урочисте відкриття Корнинського цукрового заводу, підприємства із 145-річною історією, яке не працювало останні 4 роки. 

Під час урочистостей голова області Сергій Рижук наголосив: «Обласна влада працює над тим, щоб налагодити на заводі надійне виробництво, забезпечити його цукровою сировиною у повному об’ємі». 

На сьогодні середня заробітна плата на заводі складе 3 тис. грн., виробничі потужності – 1700 т буряка на добу. Поки що заготовлено близько 7,5 тис. т. Це менше, ніж планувалось: майже чотирирічна зупинка підприємства порушила зв’язки з господарствами – постачальниками сировини, які везуть буряк у Київську, Хмельницьку області. Однак, повідомив директор ВАТ «Корнинський цукровий завод» Віктор Ліптус,  планується вийти на 58-60 тис. т цукрової сировини, адже цьогоріч, завдячуючи достатній волозі й теплу, отримані хороші врожаї цієї культури, до того ж доброї цукристості. А відтак Віктор Ліптус сподівається на надійне і безперебійне виробництво.

Голова області Сергій Рижук пообіцяв, що у наступному році планується запустити Коровинецький цукровий завод, що у Чуднівському районі. Його потужності удвічі більші. Відновлення планується на рівні агрокомбінату.

Управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації.

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here