Головна Гроші На Житомирщині за останній місяць подешевшав лише газ

На Житомирщині за останній місяць подешевшав лише газ

100
0
На паливному ринку Житомирської області за результатами роботи роздрібних мереж АЗС у листопаді зафіксовано фактичну стабільність цін на усі види нафтопродуктів. Виключення складає лише скраплений пропан-бутан, роздрібні ціни на який помітно впали у порівнянні з кінцем жовтня.
 
За даними НТЦ «Псіхея», низькооктановий бензин марки А-80 пропонується наразі, як і місяць тому, у середньому по 9,55 грн./л, А-92-й – по 9,98 грн./л. Роздрібні ціни на А-95-й також не зазнали змін – середня по ринку складає все ті ж 10,22 грн./л.
 
Не зважаючи на помітний стрибок цін на дизпаливо в середині місяця, його середня вартість по ринку області за результатами останніх 30 днів все ж знизилась на 0,5% й складає нині 9,51 грн./л.
 
На ринку ж скрапленого газу цінова динаміка більш приємна для споживачів – за останній місяць літр пропан-бутану на заправках області подешевшав у середньому на 4,6% – до 6,17 грн. А на більшості «безіменних» станцій його вартість перетнула психологічний бар’єр у 6 грн. й складає 5,90 грн./л.

При цьому, на найближчу перспективу, на думку паливного експерта Юрія Огірчука, на ринку дизельного палива все ще актуальною залишається можливість подорожчання. Бензини ж, навпаки, – демонструють збереження загальних тенденцій до незначного здешевлення. Роздрібні ціни на скраплений газ у грудні продовжать знижуватися і досягнуть до кінця року позначки у 5,50-5,65 грн. за літр. 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here