Головна Гроші В усі будинки в Україні поставлять лічильники тепла

В усі будинки в Україні поставлять лічильники тепла

78
0
Всі будинки в Україні у 2012 році будуть оснащені лічильниками обліку тепла, повідомив директор департаменту Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Віталій Шаповаленко.
 
За його словами, в умовах зростання цін на енергоносії та з урахуванням зношеності житлового фонду, де відбувається більше 50% всіх тепловтрат, одним із пріоритетних завдань уряду стає термомодернізація будинків і встановлення в усіх будинках України лічильниками обліку тепла.
 
"Передбачається закласти в бюджет певні кошти, які дозволять в стислі терміни, в 2012 році, повністю 100% житлових будинків обладнати загальнобудинковими приладами обліку теплової енергії", – підкреслив Шаповаленко.
 
Нагадаємо, ще влітку міністр економічного розвитку і торгівлі України Андрій Клюєв заявив, що на лічильники тепла для всієї України необхідно 3,3 млрд грн.
 
 

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here