Home Гроші На Житомирщині жінка втратила 195 тис. грн після дзвінка “оператора мобільного зв’язку”

На Житомирщині жінка втратила 195 тис. грн після дзвінка “оператора мобільного зв’язку”

355

195 тис. грн втратила 36-річна жителька Ружинської громади після дзвінка “оператора мобільного зв’язку”. 

Про такий вид шахрайства повідомили в поліції області:

“На жаль, минулої доби шахраї отримали доступ до банківського рахунку жительки Бердичівського району. Жінка втратила понад 195 тисяч гривень.

Попередньо, до неї зателефонував незнайомець, який назвався оператором мобільного зв’язку. Він повідомив, що саме зараз вони ідентифікують своїх абонентів. Для цього запропонував жінці назвати 4 цифри коду, що надійдуть їй в смс-повідомленні. За її словами, вона відмовилась. Однак упродовж дня на мобільний заявниці надійшло ще кілька телефонних дзвінків від невідомих абонентів. Згодом вона виявила, що її сім-картка заблокована, а з банківського рахунку зникли заощадження”.

Шахраї отримали частину відомостей про банківський рахунок заявниці та номер телефону, що «прив’язаний» до нього. Надалі вони замовили у оператора мобільного зв’язку дублікат SIM-карти, заявивши про її втрату. Для ідентифікації абонента вказали номери телефонів, з яких були здійснені останні дзвінки. Після отримання контролю над карткою вони використали її для заміни паролю інтернет-банкінгу і, як результат, розпорядилися чужими коштами.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here