Головна Гроші Обласна влада прогнозує зростання валового продукту та збільшення зарплати

Обласна влада прогнозує зростання валового продукту та збільшення зарплати

101
0
Через фінансову кризу в області було втрачено економічний потенціал. Проте завдяки наполегливій роботі все ж вдалося досягти позитивних зрушень. На цьому під час засідання робочої групи з розгляду проектів комплексної програми регіонального розвитку області наголосив заступник голови облдержадміністрації Віктор Балюрко. За його словами, за поточний рік  очікується зростання валового регіонального продукту області на 4% та збільшення заробітної плати на 11%.
 
За інформацією офіційного веб-сайту облдержадміністрації, основними пріоритетними напрямами економічного і соціального розвитку Житомирщини на наступні роки було визначено розвиток агропромислового виробництва, підвищення енергоефективності та якості послуг у сферах освіти і охорони здоров’я. Загалом, впродовж найближчих років обласне керівництво сподівається підвищити рівень життя населення та створити жителям Житомирщини середовище комфортне для проживання.

 

 

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here