Головна Місто Через пориви у теплових мережах деякі житомиряни сидять без тепла

Через пориви у теплових мережах деякі житомиряни сидять без тепла

87
0

При подачі тепла від зношеності не витримали старі труби і стався порив, що призвело до витоку теплоносія по вул. Вітрука, 33 та по пров.Чехова, 16. Там на даний момент проводиться заміна тепломережі. 

Крім того, проводиться заміна відводу по вул.1-го Травня, 46, через що будинки по Довженка, 39, В.Бердичівській, 69 та 75, 1-го Травня, 46 сьогодні не отримують тепло, повідомляє Житомиртеплокомуненерго. 

Також ведуться ремонтні роботні роботи по вул. 1-го Травня, 33-В (житловий будинок), 17, 26 (гурт.),дитяча поліклініка, Обласна прокуратура, павільйон «Космонавтики». Дані об’єкти також сьогодні залишились без тепла. 

Відключені від теплопостачання і будинки по вул.Кібальчича, 11, 22, Довженка, 64, (капітальний ремонт внутрянки), м.Польвий,14(витоки теплоносія через повітрязбирачі) в зв’язку з ремонтними роботами внутрішньо будинкових систем опалення.
 

 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here