Головна Гроші Обласний бюджет поповнився більше, ніж на 100 млн.грн.

Обласний бюджет поповнився більше, ніж на 100 млн.грн.

110
0
За січень 2012 року надходження до обласного бюджету склали 101,5 млн. грн. Це майже на 9 млн. грн. більше від показника, визначеного Міністерством фінансів України на січень 2012 року. У порівнянні з січнем 2011 року доходи загального фонду зросли на 11,6 млн. грн., або на 13 %.
 
За інформацією головного фінансового управління облдержадміністрації,визначені Мінфіном розрахункові показники виконані всіма районами області та містами Малин і Бердичів. Розрахунковий показник не виконано по містах Житомиру, Коростеню та Новограду-Волинському.
 
Протягом січня з державного бюджету отримано 164 млн. грн. дотації вирівнювання, що становить 91,3% від запланованої на січень поточного року суми, недоотримано до плану 15,6 млн. грн.
 
В області своєчасно та в повному обсязі виплачується заробітна плата працівникам бюджетної сфери та проводяться розрахунки за спожиті бюджетними установами комунальні послуги і енергоносії. За оперативними даними заборгованість із заробітної плати працівникам бюджетної сфери станом на 01.02.12 відсутня.  
 

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here