Home Гроші Перерозподіл ринку землі на Житомирщині: компанія Sintal Agriculture купує 16 тисяч гектарів

Перерозподіл ринку землі на Житомирщині: компанія Sintal Agriculture купує 16 тисяч гектарів

105

Сільськогосподарська компанія Sintal Agriculture (Харків) планує в Херсонській області продати або відмовитися від 85 тис. га в найближчі три місяці. А також має намір придбати в Житомирській області 16 тис. га землі до 2015 року.

Про це пише ІА «НАШ ПРОДУКТ».

Згідно з повідомленням, компанія має намір провести реструктуризацію земельного банку з метою підвищення врожайності вирощуваних культур. Це дозволить заощадити близько 7,4 млн доларів щорічно.

У Житомирській області компанія має намір придбати 16 тис. га землі до 2015 року, ці ділянки вже закріплені за компанією, і розпочато процес підписання договорів оренди.

У Херсонській області Sintal Agriculture планує запустити пілотний проект зі зрошення земель площею 600 га до весни 2013 року. Загальні витрати проекту складуть в середньому 1,3 тис. доларів на гектар.

Реструктуризація проводиться у зв’язку з відмовою Sintal Agriculture від виробництва цукру.

У компанії зазначили, що влітку 2012 року був проданий ($ 1,7 млн) Пархомівський цукровий завод (Краснокутський район, Харківська область), а Конгресівський цукровий завод (Золочівський район, Харківська область) не був запущений в роботу.

Раніше ІА «НАШ ПРОДУКТ» повідомляло про те, що в Україні змінюються правила гри на цукровому ринку.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here