Home Гроші Податківці відшукують ”конверт-центри” за допомогою Автоматизованої системи

Податківці відшукують \”конверт-центри\” за допомогою Автоматизованої системи

78
0
Припинити незаконну діяльність ділків тіньового бізнесу податківцям допомагає Автоматизована система виявлення і припинення діяльності тіньового сектора економіки і руйнування схем мінімізації податків.
 
Впродовж цього року податківці області відшукали 65 „конвертаційних центрів”. Незаконними послугами „конверт-центрів” користувалися майже 300 суб’єктів господарювання. Внаслідок їх відпрацювання до бюджету надійшло більше 1 мільйона гривень. Порушено 3 кримінальні справи відносно підприємств- вигодонабувачів.
 
За повідомленням прес-служби Державної податкової служби області, "конвертаційні" центри створюються для ухилення від сплати податків, незаконної їх мінімізації, а також як засіб для нелегального обігу готівкових коштів. 
 
Для руйнування схем ухилення від сплати податків та припинення діяльності цих злочинних конверт-центрів податкова розпочала масштабну роботу відразу у декількох напрямах.
 
Саме Автоматизована система є одним із способів боротьби із "конверт-центрами". Завдяки цій системі податкова має змогу вчасно виявляти та припиняти діяльність суб’єктів господарювання, які використовують злочині схеми, та, водночас, мінімізувати контакти з чесним бізнесом.
 
Також податківцями розроблено ряд законодавчих ініціатив, частина з яких вже набула чинності та значно спростила систему оподаткування, порядок ведення податкового обліку.
 
Крім того, скорочено терміни та порядок надання адміністративних послуг платникам податків, відкрито сервісні центри.
 
Наряду з цим запроваджено новий сервіс „Пульс податкової”, який не лише спрямований на подолання корупції в податковій службі, але й на ліквідування перешкод, що заважають веденню бізнесу. 
 
Previous articleЗатримали психічно неврівноваженого, котрий повідомив про замінування Борисполя
Next article\”У \”Динамо\” є все, щоб пройти \”Боруссію\”- Шевченко

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here