Головна Гроші Присяжнюк розповів, наскільки подорожчає м’ясо

Присяжнюк розповів, наскільки подорожчає м\’ясо

70
0
В Україні протягом 2012 року прогнозується зростання цін на м’ясо і м’ясопродукти на 5% у зв’язку із сезонністю, пише Gazeta.ua.
 
Про це сьогодні на брифінгу заявив міністр агарної політики і продовольства Микола Присяжнюк.
 
"У зв’язку з сезонністю у нас прогнозується не значне і розтягнуте в часі підвищення цін до 5%. Ми прогнозуємо в 2012 році зростання цін на м’ясо і м’ясопродукти. Це в рамках тієї прогнозованої інфляції, яку розрахувало уряд", – сказав він.
 
Говорячи про ринок соняшникової олії та цукру він зазначив, що цінового зростання і коливання цін на цукор не прогнозується.
 
"Агарний фонд, для того щоб зменшити негативний вплив на зниження ціни на цукор, виконав свої зобов’язання і закупив на внутрішньому ринку певну кількість цукру для агарного фонду", – зазначив Присяжнюк.
 
Нагадаємо, президент "Українського клубу аграрного бізнесу" (УКАБ) Алекс Ліссітса прогнозіркет, що ціни на зерно і м’ясо в Україну підвищаться в II половині 2012 року. 
 
 

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here