Головна Місто В Житомирі воду через борги Водоканалу не відключатимуть

В Житомирі воду через борги Водоканалу не відключатимуть

80
0
Житомирський міський голова заспокоїв населення міста і запевнив, що постачання води не буде припинятися через заборгованість Водоканалу перед обленерго, передає Житомирська хвиля.
 
Окрім того, банківські рахунки підприємства будуть розблоковані. Більше того, рахунки в частині проплати енергоносіїв, реагентів та заробітної плати вже розблоковані, запевнив Володимир Дебой і пояснив, що такі зміни відбулися після вирішення проблем водоканалу на рівні керівників компанії-власника Житомирського обленерго. Він вкотре наголосив, що причина заборгованості криється зовсім не в оплаті споживачів:
 
"Сьогодні практично 100% проплачують підприємства та організації, 98% – проплата населення, так що у нас належна платіжна дисципліна. І тому жодних підстав немає для того, щоб відключати від енергопостачання водоканал і обмежувати подачу води. Разом з тим, спільно будемо вирішувати питання на урядовому рівні щодо тарифів, які мають відповідати собівартості або компенсації з бюджету різниці в тарифах. Тому що сьогодні регулятором ціни є держава."
 
В Житомирі тариф за спожиту воду наразі складає в середньому 70% собівартості. Через різницю в тарифах підприємству щомісяця не вистачає до 3 мільйонів гривень для покриття поточних витрат. Деяку компенсацію періодично надає місто. Так і зараз виконком міськради вирішив виділити Житомирському водоканалу чергові кошти для закупівлі реагентів для очистки води. 
 

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here