Home Гроші Продукція 5 підприємств Житомиршини потрапили до «100 кращих товарів України»

Продукція 5 підприємств Житомиршини потрапили до «100 кращих товарів України»

110
0
П`ять підприємств Житомирщини одержали нагороди Всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 кращих товарів України». 
 
23-25 жовтня цього року в Києві відбудеться урочисте нагородження переможців, лауреатів і фіналістів Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України».
 
Серед переможців і підприємства Житомиршини, повідомляє прес-служба Житомирстандартметрологія.
 
Зокрема, переможцями Всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 кращих товарів України» стали у номінації «продовольчі товари» – Науково-виробниче ТОВ «Житомирбіопродукт» з продукцією – ліпофільний комплекс; у номінації «промислові товари для населення» – ТОВ, спільне українсько-німецьке підприємство «Атем-Франк» – котел опалювальний водогрійний "Житомир-3" та у номінації «товари виробничо-технічного призначення» ПАВ «Біо Мед Скло» – пляшки скляні для крові. 
 
Лауреатами конкурсу стали: у номінації «продовольчі товари» ТОВ «Нива експо» – печиво «Зіронька»; у номінації «промислові товари для населення» – дочірнє підприємство «Євроголд Індестріз ЛТД» – драбини металеві зварні побутові. 
 
Одночасно у Києві буде проходити Національна виставка «100 кращих товарів України – 2012», на якій буде представлено найкращі зразки продовольчої та непродовольчої продукції, що перемогли у конкурсі.
 
Також проводитиметься церемонія нагородження дітей-переможців Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнку «Я хочу жити в якісному світі» у 2012 році. Перемогу в номінації "Кращий плакат на споживчу тематику" здобула Анастасія Юхимчук, яка представила роботу "Зніміть рожеві окуляри"  
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here