Home Гроші Ціни на цукор в Україні почнуть зростати взимку – експерт

Ціни на цукор в Україні почнуть зростати взимку – експерт

81
0
Заступник генерального директора Харківської бісквітної фабрики Бісквіт-Шоколад Галина Бєда заявила, що в Україні до кінця року збережеться відносна цінова стабільність на цукор, але взимку ціни на продукт почнуть зростати, оскільки в цьому сезоні цукроваріння не вдасться створити таких самих значних запасів, як в сезоні 2011 року, пише Корреспондент.net.
 
На її думку, ціна на цукор в Україні утримується на досить низькому рівні, зважаючи на великі перехідні запаси і гостру потребу цукрозаводів в оборотних коштах у період виробництва.
 
"У цьому році види на внутрішнє виробництво цукру не надто втішні через погану якість цукрових буряків. Погодні умови були такими, що цукристість буряка виявилася низькою, і за всіма прогнозами обсяг виробництва, порівняно з минулим роком, знизиться приблизно на чверть", – зазначила Бєда.
 
За її словами, український ринок може перебувати в руслі світових цінових тенденцій при наявності власних запасів.
 
"Коли їх немає, світова кон’юнктура тут не спрацьовує і тренди на зниження світових цін на цукор, які виникають періодично, України майже не стосуються", – вважає заступник директора фабрики.
 
У зв’язку з цим вона прогнозує, що досягнута сьогодні ціна протримається максимум до кінця зими.
 
Нагадаємо, на початку жовтня у Верховній Раді був зареєстрований урядовий законопроект № 11307, яким пропонується скасувати мінімальні ціни на цукровий буряк і цукор 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here