Головна Гроші Прокуратура Житомира стягнула податковий борг з Житомироблавтодора

Прокуратура Житомира стягнула податковий борг з Житомироблавтодора

145
0
Прокуратурою Житомира заявлено позов до окружного адміністративного суду про стягнення податкового боргу з дочірнього підприємства «Житомирський облавтодор».

Як повідомив заступник прокурора Житомира Олег Мостиховський, перевіркою прокуратури встановлено, що Державною податковою інспекцією ще у 2009 році визначено за «Житомирським облавтодором» податкові зобов’язання на 4 мільйони 300 тисяч гривень. Згадане підприємство у судовому порядку намагалося скасувати нарахування. 

Житомирський окружний адміністративний суд частково задовольнив позов, зменшивши суму нарахувань майже на 200 тисяч гривень, але апеляційний адміністративний суд залишив постанову суду першої інстанції без змін.

Позиція прокуратури ґрунтується на тому, що підприємством порушено вимоги Податкового кодексу України щодо своєчасності, повноти та самостійності сплати до бюджету цілої низки податків.
 

Житомирська хвиля 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here