Home Політика Пенсії чорнобильців збільшать до 500 доларів

Пенсії чорнобильців збільшать до 500 доларів

104
Кабмін розглядає можливість підвищення пенсій для ліквідаторів Чорнобильської катастрофи, інвалідів 1 групи до 4 тис. гривень в 2012 році, повідомив Микола Азаров.
 
"Я думаю, ми піднімемо пенсію чорнобильцям-ліквідаторам, інвалідам 1 групи, 2 групи, 3 групи, потім підемо далі. На який рівень ми можемо вийти? Я зараз не хочу поки ці цифри називати, але порахуємо, подивимося по ліквідаторам на рівні 4 тис. (гривень) 1-й групі. Ну і так підемо: 3,5 (тис. гривень для 2-ї групи), 3 тис. приблизно (3-я група) у наступному році ", – сказав він.
 
Прем’єр зазначив, що останнім часом виникла ситуація, що одні чорнобильці за рішеннями судів домоглися високих пенсій, а в інших пенсія набагато менша.
 
"Виникає питання: якщо люди однаково втратили здоров’я при ліквідації (Чорнобильської катастрофи), чи можна робити так, щоб ось така розбіжність була? Як держава повинна в цьому випадку вчинити? Якби у нас була можливість всім платити по 17 тисяч (гривень) , ми хіба б не платили? Якби у нас була можливість пенсію хоча б в 2 рази підняти, ми б її не підняли? Тому треба знаходити справедливі рішення", – сказав Азаров.
 
Нагадаємо, на сьогоднішній день, держава заборгувала пільговикам 1 трильйон 200 мільярдів гривень, що дорівнює чотирьом бюджетам України.
 

ТСН.ua 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here