Головна Гроші Реєстрацію легковиків на газі можуть скасувати

Реєстрацію легковиків на газі можуть скасувати

217
0

Верховна Рада може скасувати реєстрацію газобалонних установок на автомобілях.

Поки що при переобладнанні машини для роботи на газу замість бензину слід внести зміни у техпаспорт. Для цього треба отримати дозвіл на переобладнання в ДАІ. Оформлення коштує близько 300 грн, повідомили в Міжнародній федерації захисту прав водіїв.

— Оплату вимагають лише за картку, на якій видруковують дан техпаспорта, — говорить56-річний Лев Каплан, заступник віце-президента федерації. — Цей законопроект, на мою думку, популістський. Це загравання до автомобілістів. Бо реєстрація газобалонного обладнання зараз нескладна. За нашими спостереженнями, даїшники південних регіонів країни ставляться до легковиків, що їздять на газу без відповідної відмітки у техпаспорті, досить поблажливо. Не штрафують. У Києві контроль сильніший.

2011-го газобалонна установка четвертого покоління, що виготовили в Італії, коштує 5,2 тис. грн. Окупиться за три-чотири роки.

Володимир МУКАН, Gazeta.ua


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here