Home Гроші Рижук вирішив, що треба поглиблювати співпрацю Житомирщини із Гомельською областю Білорусії

Рижук вирішив, що треба поглиблювати співпрацю Житомирщини із Гомельською областю Білорусії

145

Житомирська та Гомельська області поглиблюють співпрацю у сферах економіки, культури і туризму, які є основними напрямками сьогоднішньої співпраці між регіонами, повідомила вчора прес-служба Житомирської ОДА, передають Вести.

Угода про транскордонне співробітництво між Житомирською облдержадміністрацією України і Гомельським обласним виконавчим комітетом Республіки Білорусь було підписано ще в 2004 році.

Крім Житомирської області у програмі транскордонного співробітництва між Україною і Білоруссю Україна представлена ??Волинською, Рівненською, Київською та Чернігівською областями. Білорусія в свою чергу представлена ??Гомельською та Брестською областями.

У рамках поглиблення співпраці між областями днями було видано розпорядження голови Житомирської ОДА Сергія Рижука про затвердження Плану заходів на 2013-2015 роки щодо реалізації Угоди між Житомирською облдержадміністрацією України і Гомельським обласним виконавчим комітетом Республіки Білорусь про торговельно-економічне, науково-технічне і культурне співробітництво , в якому окреслено основні напрямки майбутньої співпраці.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here