Головна Війна Росію відключають від міжнародної платіжної системи SWIFT

Росію відключають від міжнародної платіжної системи SWIFT

1568
0

Росію невдовзі відключать від міжнародної платіжної системи SWIFT. Вже розпочалася технічна підготовка до впровадження цієї санкції, хоча рішення ще не оформлене.

Про це повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба в Facebook:

“Ми гризли-гризли і вигризли. Працювала вся українська дипломатія – від Президента України до аташе в українському посольстві. Цю перемогу українські дипломати присвячують усім оборонцям України”.

Для відключення потрібна згода усіх країн-членів ЄС і США. Редактор “Радіо Свобода” Джозвяк сьогодні повідомив, що і Німеччина дала свою згоду. 

SWIFT – Товариство всесвітніх міжбанківських фінансових телекомунікацій. Контролюється Національним банком Бельгії та представниками центральних банків зі США, з Великобританії, ЄС, Японії, Росії, Китаю та інших. Воно доставляє безпечні повідомлення більш ніж 11 000 фінансових установ і компаній у більш ніж 200 країнах і територіях.

SWIFT заблокував доступ до країни лише раз у своїй історії: у 2012 році за допомогою директиви ЄС він заблокував Іран у рамках низки заходів, спрямованих на стримування ядерної програми Ісламської Республіки.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here