Home Гроші Середня пенсія на Житомирщині – 1 тис. 300 грн.

Середня пенсія на Житомирщині – 1 тис. 300 грн.

91
0
Середній розмір пенсіїї на Житомирщині становить майже 1 тис. 300 грн. Впродовж цього року пенсія зросла на 173 грн. Пенсії виплачено 410 тис. громадянам.
 
Як повідомив на засіданні колегії заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України області Олег Савченко, за 9 місяців на виконання бюджету Фонду та реалізацію державної політики у сфері пенсійного забезпечення надійшло понад 2 млрд грн власних доходів. Цей показник на 232 млн грн перевищує минулорічний.
 
На засіданні начальник головного управління Іван Заінчковський поставив завдання керівникам підпорядкованих управлінь продовжити пошук резервів збільшення власних надходжень.
 
«Передусім цього вдасться досягти за рахунок скорочення заборгованості, шляхом вжиття заходів до боржників Фонду та їх посадових осіб, суцільного залучення фізичних осіб, які займаються підприємницькою діяльністю, до сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», – пояснив посадовець.
 
Начальнки профільного управління також наголосив на необхідності продовження роботи з пенсіонерами щодо переваг отримання пенсій через банківські установи. Так, завдяки таким діям цьогоріч заощаджено 21 млн грн. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here