Home Гроші Світовий банк готовий давати Україні мільярд доларів щорічно

Світовий банк готовий давати Україні мільярд доларів щорічно

75
0

Світовий банк готовий збільшити надання ресурсів Україні до рівня 1 млрд доларів щорічно.

Про це заявив віце-президент Світового банку Філіпп Ле Уеру в рамках щорічних зборів Ради керуючих МВФ та Світового банку, що проходили в Японії 12-14 жовтня, йдеться у повідомленні Мінекономрозвитку, пише Українська правда.
 
За даними відомства, віце-президент Світового банку висловив готовність збільшити надання ресурсів банку Україні до рівня 1 млрд доларів щорічно, взявши до уваги готовність України і в подальшому утримувати наявну ефективність використання коштів.
 
У Мінекономрозвитку повідомили, що під час зустрічі, на додаток до вже діючих 12 інвестиційних проектів на суму 1,72 млрд доларів, міністром Петром Порошенком було досягнуто домовленість про початок впровадження в 2012 році нових пріоритетних проектів.
 
Філіпп Ле Уеру запевнив Петра Порошенка у зацікавленості Світового банку підтримки та розвитку агропромислового комплексу України.
 
На його думку, Україна володіє достатніми ресурсами для того, щоб відігравати ключову роль у забезпеченні продовольчої безпеки світу.
 
"Сторони торкнулися питання співпраці з МВФ, відзначивши, що успішний розвиток співпраці зі Світовим банком є гарною основою для продовження конструктивного діалогу з МВФ", – сказано у повідомленні міністерства.
 
Як повідомлялося, нещодавно Світовий банк вирішив виділити 450 млн доларів кредиту Україні для поліпшення якості доріг.
 
Previous articleНаркотики та підпільний пункт прийому металобрухту виявили міліціонери
Next articleФестиваль дерунів потрапив до сотні туристичних подій України

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here