Home Кримінал Наркотики та підпільний пункт прийому металобрухту виявили міліціонери

Наркотики та підпільний пункт прийому металобрухту виявили міліціонери

72
0
Цільові оперативно-профілактичні заходи, спрямовані на попередження та виявлення правопорушень і злочинів, тривають на території Олевського району.
 
В одному з сіл району дільничні інспектори міліції зупинили роботу незаконного пункту прийому металобрухту, облаштованого у домогосподарстві місцевого жителя. У дворі за будинком було виявлено близько півтони брухту чорних металів та ваги, за допомогою яких він зважувався.
 
Втім господар стверджував, що він сам розшукує метал по всіх околицях і навіть викопує його, а от в людей купує нечасто й то, лише коли ті просяться. Наразі всі обставини з’ясовуються, а після закінчення перевірки й прийматиметься рішення щодо порушення кримінальної справи. 
 
В іншому домогосподарстві цього ж населеного пункту працівники міліції вилучили уже наркотичні засоби -7 пакунків (приблизно по стакану) подрібненої рослинної маси, за попередніми висновками, марихуани. А от власник домогосподарства і не відає, за його словами, звідки такі речі на його подвір’ї. Припускає, що, можливо, заздрісники підкинули.
 
Проте наркотичний засіб, готовий та розфасований для продажу, загальною вартістю за цінами чорного ринку, понад 5 тисяч гривень, навряд чи випадково опинився в обійсті. Його власниця таки знайшлася – дружина господаря. Жінка згодом розповіла про причетність до заготівлі наркотичного засобу, повідомляє прес-служба УМВС області. 
 
Цього ж дня працівники дозвільної системи перевірили кілька десятків власників зброї. За виявлені порушення було вилучено 1 нарізну та 5 гладкоствольних мисливських рушниць.
 
У порушників антиалкогольного законодавства вилучено продукти та засоби домашнього виробництва міцних напоїв – упродовж одного дня 18 літрів готового продукту, 50 л закваски та 3 самогонні апарати.

А інспектори ДАІ за цей час затримали відразу 5 водіїв, які перебували за кермом у стані алкогольного сп’яніння. Виявлено також ще 12 інших порушень правил дорожнього руху, що мали потенційну загрозу безпеці для учасників дорожнього руху. 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here