Головна Гроші Цьогоріч в Україні продали найбільше ноутбуків за останні 10 років

Цьогоріч в Україні продали найбільше ноутбуків за останні 10 років

80
0
За серпень-вересень в Україні було продано найбільше ноутбуків за останні 10 років, за оцінками консалтингової компанії "Джі еф ка – Україна".
 
В порівнянні із цим же періодом минулого року кількість проданих портативних комп’ютерів збільшилась на 96%.
"Всього за цей період було продано 305 тисяч ноутбуків", – розповіла Gazeta.ua аналітик компанії "Джі еф ка – Україна" Валентина Печончик.
 
"Популярність ноутбуків підвищилася через зниження цін на  цю техніку. Так у порівнянні з серпнем 2010, середня ціна в серпні 2011 знизилася майже на 13% і склала 4150 гривень", – додала вона.

Однак, за її словами, збільшення продажів портативних комп’ютерів не очікують.
 
"Основна частина ноутбуків продана, тому подальшого падіння ціни не буде. Наступний ріст продажів демонструватимуть мультимедійні планшет. За останні два місяці їх продано 25 тисяч одиниць. Надалі ця цифра зростатиме, адже це нова для українського ринку техніка, вона вже викликає інтерес. Тому ми очікуємо збільшення пропозиції на нашому ринку, а отже,  зменшення ціни", – зауважила Печончик
 

 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here