Головна Місто У Житомирі здадуть будинок з квартирами за доступними цінами

У Житомирі здадуть будинок з квартирами за доступними цінами

72
0

У Житомирі завершується будівництво 178-квартирного будинку, у якому можна придбати квартири в рамках державної програми „Доступне житло”.

Як розповів президент холдингової компанії „Київміськбуд” Михайло Голиця будівництво об’єкту, готовність якого складає 85%, буде обов’язково завершено у 2011 році. Для виконання робіт, що залишилися, потрібно 13 млн. грн. Такі кошти є. Але холдингову компанію не задовольняють темпи будівництва, тому до завершальних робіт будуть залучені київські субпідрядні організації.

На даний час будівельники приступають до проведення водопровідно-каналізаційних мереж, зведення дахової котельні, зовнішнього освітлення, робіт по благоустрою. Вже визначено дату прийомки будинку державною комісією – 20 грудня 2011 року.
 
У рамках програми „Доступне житло”  вже 7 сімей придбали житло у цьому будинку. Ще 11 подали заявки.
 
Для потенційних покупців житла пропонується  вартість одного квадратного метра житлової площі на загальних засадах складає 5937 грн., а з 2-го по 8-й поверхи – 6233 грн. Учасники програми отримають житло з розрахунку 4157 грн. за 1 кв. м.
 
Отже, державна підтримка для учасників програми „Доступне житло” складає 60 тис. грн. за 1-кімнатну квартиру, 80 тис. грн. за 2-кімнатну і 120 тис. грн. за 3-кімнатну квартиру. Решту – 70% вартості житла сплачує покупець.

Управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here