Головна Гроші У Бердичеві “бізнес-леді” продала будинок одразу 5 покупцям

У Бердичеві “бізнес-леді” продала будинок одразу 5 покупцям

146
0

Одразу п’ятьом покупцям продала житло винахідлива “бізнес-леді”, уродженка РФ у Бердичеві. Тепер на жінку чекає 4 роки тюрми та виплата понад 700 тис. грн моральної та матеріальної шкоди.

Про це повідомила прокуратура області: 

“Прокурор у суді довів, що низку злочинів проти власності декількох громадян протягом 2019-2020 років скоїла 54-річна уродженка читинської області російської федерації, яка тривалий час проживає у Бердичеві.

Установлено, що таким шахрайським способом жінка «продала» один і той же будинок п’ятьом покупцям. Суми завдатку сягали від 50 до 500 тис. грн. Загалом на довірливих клієнтах «бізнес-леді» заробила більше пів мільйона гривень”.

Шахрайська схема полягала в тому, що вона “продавала” частину свого приватного будинку та прилеглої до нього земельної ділянки, беручи завдатки. Жінка називала потенційним покупцям ціну продажу в 10 тис. дол та показувала їм “гарну пропозицію”. 

“Бізнесвумен” брала завдатки і писала розписку про отримані готівкою гроші та призначену дату укладення договору купівлі-продажу. Однак після одержаної суми завдатку замість реального виконання домовленостей обмежувалася лише подальшими телефонними обіцянки.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here