Головна Події Екскурсії містом, квести, майстер-класи: у Житомирі святкують День туриста

Екскурсії містом, квести, майстер-класи: у Житомирі святкують День туриста

2079
0

27 вересня на Новому Бульварі у Житомирі досить людно, адже відбуваються заходи з нагоди Дня туриста. Найбільше зібралося дітей. Для них організували майстер-класи, квести та конкурси. Крім того, житомирянам та гостям міста пропонували послухати історію та відвідати пам’ятки.

Керівниця міського управління культури Ілона Колодій розповіла, що  більше локацій представлено для дітей та підлітків. Щодо дорослих, то для них діють безкоштовні екскурсії містом. 

З нагоди міжнародного дня туризму ми вирішили провести ряд заходів. Зважаючи на воєнний стан, вирішили провести лише майстер-класи для дітей. Також університети нашого міста виставили свої фотозони, поліція – свої локації. Все спрямовано для дітей та підлітків. На сьогодні важливо, щоб у дітей було дитинство. Таким чином їх емоційно підтримуємо. Для дітей представлений наш путівник “Космічна подорож Житомиром”. Тут ілюстрації та справжній космонавт. Крім цього  вже відбувся квест для підлітків. Для дорослих у нас є екскурсії по місту. Житомир багатий на пам’ятки та історії, яку не всі знають”– розповіла Колодій.

Керівниця Житомирської спілки народних майстрів “Мистецьке Полісся” Анна Івченко говорить, що важливо, щоб туристи купували, те що виготовляють народні майстри.

“У мене представлені поліські туристичні сувеніри. Ми дуже хочемо, щоб туристи, які приїжджають у Житомир та на Полісся купували не китайські сувеніри, а ті, які зігріті теплом рук народних майстрів. Тому в нас є багато жовто-блакитної продукції – ляльки з камуфляжної тканини, підвіски для сумок та рюкзаків, янголятка й звичайно, прапорці виготовлені власноруч”, – говорить майстриня.

Житомирянка Олена каже, що наразі такі заходи дають дитині розслабитися.

“Мені як матері в радість такі заходи. Моя дитина забуває про все та грається. Ми з сином записані на всі майстер-класи, але найбільше йому до вподоби малювання. Він дуже чекає майстер-клас з виготовлення ракети”, – ділиться емоціями жінка.

Житомирянка Олеся дуже задоволена локаціями. Найбільше їй подобається фотовиставка. 

“Я думаю, що у війну такі заходи потрібні. Вони допомагають діткам розривати їхні творчі таланти. Наприклад, малюнковий квест для дітей, де вони малюють вулички та будівлі рідного міста. Мені до вподоби фотовиставка вулицями, яка дуже драйвова та позитивна. Також цікаві й фотоквести. Такі заходи у війну треба проводити для того, щоб хоч трішки відволіктися. Сирен не боюся завжди є можливість відійти у бомбосховище. Звісно, у всіх нас відбулася адаптація до війни й ми вже не так реагуємо на сирени, як на початку путінського вторгнення”, – розповіла Олена. 

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here