Home Гроші У Дебоя визнали, що дітей в садочках недогодовують, і порівняли їх із...

У Дебоя визнали, що дітей в садочках недогодовують, і порівняли їх із звірами в зоопарку

147

Проблема харчування дітей у дитячих садочках Житомира, що загострилася упродовж останніх 3 днів, – комплексна, повідомляє прес-служба міської ради.

Зокрема, з понеділка до дитячих навчально-виховних закладів не привозили яловичини, оскільки нині триває тендер, бо попередній постачальник несвоєчасно подавав необхідну продукцію.

Проте, говорити, що дітей не годували м’ясом не можна, адже їм надавали інші продукти з тієї ж групи, що відповідно до нормативних документів, є взаємозамінними, а також збільшували норми молокопродуктів, виправдовуються в міській раді.

Заступник міського голови Наталія Леонченко акцентує: проблема із харчуванням дітей у дитячих садочках є, але ситуація повністю контрольована, діти не голодують, адже отримують інші продукти із тієї ж групи, якщо певний вид м’ясопродуктів чи риби вчасно не був завезений.

Вже завтра по завершенню тендерних процедур до дошкільних закладів відновлять постачання риби, яловичини та інших м’ясопродуктів. До 18 жовтня 2013 року затримка платежів через казначейство буде повністю ліквідована, обіцяють чиновники.

Разом із тим, зазначає заступник міського голови, конче необхідно вносити зміни до законодавства і змінювати систему організації харчування, відійти від тендерних торгів.

Наталія Леонченко вважає, що існуюча система державних закупівель не дозволяє оперативно реагувати на виникнення проблем.

"Керівники садочків дивуються, що навіть звірям у зоопарках закуповують їжу без тендерів, то чому ж мають страждати діти", – пише прес-служба міської ради.

В управлінні освіти обіцяють і надалі публікуватимуть інформацію щодо недобросовісних постачальників, які не виконують умови договору, а самі договори прописуватимуть із більш жорсткими вимогами.

Нагадаємо, що учора до редакції звертались батьки, яких у садочках просили забрати дітей раніше, тому що їх немає чим годувати після обіду.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here