Home Місто Після нетривалих холодів знову прийде бабине літо, – синоптики

Після нетривалих холодів знову прийде бабине літо, – синоптики

Бабине літо не закінчується – після нетривалих холодів тепло знову повернеться в Україну, запевняють у Гідрометцентрі.

"Зараз дуже нестійкий характер погоди, дощі будуть 16-19 числа, а також короткочасні – 22-го та 23-го. В останні дати в західних, північних і східних областях можливий навіть мокрий сніг", – розповів заступник голови Укргідрометцентру Анатолій Прокопенко. За його словами, відчутно похолодає 20-23 жовтня. В ці дні по всій Україні вночі буде від трьох градусів морозу до трьох тепла, в південних областях – трохи тепліше, до семи тепла. Правда, денна температура буде комфортнішою.

"На рівні +8-15 градусів, трохи холодніше – на заході та півночі, +3-9 тепла. Нічні морози торкнуться лише півночі, – каже Прокопенко. – З 23-24 жовтня тепло, що бачимо зараз, повернеться в Україну. Вдень повітря прогріється до +10-16 градусів, на Закарпатті, можливо, – до +18".

За прогнозом народного синоптика Леоніда Горбаня, до кінця місяця буде тільки холоднішати, середньодобова температура впаде до +5-6 градусів, і після 23-25 жовтня всій Україні, крім півдня, варто чекати нічних заморозків: "Зима прийде з 15-17 листопада, випаде сніг, і вночі будуть заморозки".

censor.net.ua