Головна Гроші У Тетерівці 87-річний пенсіонер переказав шахраям 187 тис. грн за «порятунок» доньки

У Тетерівці 87-річний пенсіонер переказав шахраям 187 тис. грн за «порятунок» доньки

430
0

187 тис. грн віддав шахраям 87-річний пенсіонер у Тетерівці. 12 вересня йому зателефонував чоловік, представився прокурором та повідомив, що доньку пенсіонера, яка живе в Росії, увʼязнена. Наступного дня подзвонила «донька», що спонукало пенсіонера піти до терміналу та переказати всі заощадження.

Про це інформує поліція області:

«Увечері 15 вересня до Житомирського районного управління поліції звернувся житель Тетерівської громади, який повідомив, що повіривши шахраям, переказав понад 187 тисяч гривень невідомій особі.

Пенсіонер розповів, що 12 вересня йому зателефонував чоловік, який назвався прокурором, і повідомив, що його донька, яка на даний час проживає на території ворожої держави, увʼязнена. Щоб її звільнити, потрібна чимала сума грошей».

Наступного дня до пенсіонера зателефонувала жінка, яка видала себе за його доньку. Чоловік прийняв шахрайку за рідну дитину і поїхав до банкомату перераховувати кошти.

Таким чином через термінал чоловік перерахував всі свої заощадження.

Поліція розпочала розслідування.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here