Головна Гроші У Тігіпка хочуть зібрати в офшорах мільярд на пенсії українцям

У Тігіпка хочуть зібрати в офшорах мільярд на пенсії українцям

129
0
Міністерство соціальної політики запропонувало ввести в Україні пенсійний збір у розмірі 12% від бази оподаткування з операцій із офшорними компаніями. Відповідний законопроект оприлюднений на сайті відомства, повідомляє Gazeta.ua з посиланням на агентство "ЛІГАБізнесІнформ".
 
Документом передбачається запровадження пенсійного збору з операцій, що проводяться резидентами України із контрагентами, зареєстрованими в офшорних зонах, або за участю третіх осіб, зареєстрованих в офшорних зонах.
 
Згідно із законопроектом, об’єктом оподаткування є: перерахування коштів нерезиденту, зареєстрованому в офшорній зоні, або на рахунок, відкритий в офшорній зоні; виконання зобов’язань у негрошовій формі перед нерезидентом, зареєстрованим в офшорній зоні; перехід майнових прав та обов’язків до нерезидента, зареєстрованого в офшорній зоні.
 
Автори законопроекту вважають, що введення збору на офшорні операції дозволить частково компенсувати втрати бюджету і збільшити надходження до Пенсійного фонду.
 
Додаткові надходження до Пенсійного фонду від прийняття законопроекту очікуються в розмірі більше 930 млн грн щорічно, зазначили у Мінсоцполітики. 
 
 

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here