Home Гроші Україна може пробитись в лідери світової економіки – Порошенко

Україна може пробитись в лідери світової економіки – Порошенко

88

У найближчі 10 років Україна за допомогою агросектору має унікальну можливість увійти в число лідерів світової економіки, заявив міністр економіки Петро Порошенко в ході дискусії "Майбутнє світової економіки" на 9-ій Ялтинської щорічної зустрічі YES.

"Якщо раніше світом правили країни, які мають нафту і газ, то в найближчому десятилітті лідерство перейде до "країн зерна і води" – тобто, до країн, що володіють великими продовольчими ресурсами і розвиненим агросектором. І тут Україна знаходиться в унікальному становищі", – сказав чиновник, повідомляє ТСН з посиланням на "ЛІГАБізнесІнформ".

За його словами, все залежить від того, як Україна скористається цією перевагою, як підвищить довіру інвесторів і як підвищить продуктивність праці.

Нагадаємо, 9-а Ялтинська щорічна зустріч "Україна і світ: долаючи завтрашні виклики разом" проходить з 13 по 16 вересня 2012 р в Лівадійському палаці Ялти.

Більше 200 провідних представників політичних, ділових і громадських кіл з більш ніж 20 країн світу обговорять основні глобальні виклики і їх вплив на Європу, Україну та світ. 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here