Головна Гроші Українські супермаркети пообіцяли не підвищувати ціни на продукти

Українські супермаркети пообіцяли не підвищувати ціни на продукти

253
0

Кабінет міністрів, низка великих агровиробників і роздрібних мереж, а також галузеві асоціації підписали меморандум про необхідність стабілізації цінової ситуації на споживчому ринку країни, повідомив перший віце-прем’єр-міністр економічного розвитку Андрій Клюєв.

За його даними, виробники зобов’язалися не допускати необгрунтованого зростання гуртових цін на соціально значимі продовольчі товари, пише Сегодня.

Йдеться про пшеничне борошно вищого гатунку, хліб, гречану, пшоняну, вівсяну, горохову і рисову крупи, макаронні вироби другого класу, яловичину і свинину (окрім безкісткового м’яса), м’ясо птиці (тушки бройлерів 1-ої категорії), варені ковбасні вироби (окрім вищого сорту), молоко коров’яче (вміст жиру до 2,5% включно), сир кисломолочний (до 9% включно), масло вершкове (до 72,5% включно), яйця курячі першого сорту, цукор, та олію соняшникову рафіновану.

Виробники також зобов’язалися встановлювати на ці продовольчі товари рентабельність не вище 12% власної оптово-відпускної ціни. Окрім того вони взяли зобов’язання не допускати скорочення об’ємів асортименту цих товарів і укладати прямі угоди з суб’єктами роздрібної торгівлі.

У свою чергу представники мережевої роздрібної торгівлі, згідно з документом, зобов’язалися встановлювати на перераховані товари торгову націнку не вище за 10% ціну виробника-постачальника без урахування витрат на їх транспортування в міжміському повідомленні.

У свою чергу, Кабінет міністрів узяв на себе зобов’язання і надалі залучати представників виробників і торгових мереж до підготовки урядових рішень по регулюванню ринків продовольства і торгових стосунків.

Як повідомлялось, у серпні м’ясо та молочні вироби подорожчали найбільше серед усієї продукції харчпрому – на 3,7 і 3,6% відповідно.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here