Головна Гроші В Україні стало легше вести бізнес

В Україні стало легше вести бізнес

40
0
У новому рейтингу сприятливості ділового середовища Doing Business Україна піднялась на 15 позицій, перемістившись з 152-го місця на 137-е.
 
Так, за даними Світового банку та Міжнародної фінансової корпорації (IFC), які складають дану доповідь, найбільше позитивних змін в Україні зафіксовано у питанні початку бізнесу. У даній категорії країна змістилась з 116 місця на 50-е, повідомляє ТСН. 

Незначні поліпшення також відзначені в сферах реєстрації власності і сплати податків. При цьому експерти відзначили погіршення ситуації щодо захисту прав інвесторів та отримання дозволів на будівництво.

Сусідами України по рейтингу стали Лесото (136-а позиція) і Філіппіни (138-а позиція). Найбільш сприятливою країною для бізнесу знову став Сингапур, свою присутність у першій трійці також зберегли Гонконг і Нова Зеландія. Завершують п’ятірку лідерів США і Данія.

На останній 185 позиції у поточному році опинилась ЦАР. Серед країн колишнього СРСР найвище місце знову посіла Грузія, піднявшись з 16-го на 9-е місце.

Нагадаємо, раніше президент Міжнародного товариства польських підприємств в Україні Єжи Конік заявив, що судова влада в Україні є головною перешкодою для іноземних інвестицій в економіку. 

 

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here