Головна Гроші В Житомирі обрали голову регіональної ради підприємців

В Житомирі обрали голову регіональної ради підприємців

115
0

Сьогоді під час організаційного засідання регіональної ради підприємців в Житомирській області було обрано голову ради. Ним став голова правління Житомирського комбінату силікатних виробів Валерій Онопрієнко. Також було затверджено Положення про регіональну раду підприємців в області.

В регіональну раду увійшли підприємці – представники від підприємницьких кіл з усіх 23 районів та 5 міст обласного значення, від 15 громадських організацій та об’єднань підприємців, від 32 суб’єктів підприємницької діяльності.
 
Як наголосив під час засідання голова області Сергій Рижук, бізнес для Житомирщини – це основа розвитку і створення регіональної ради стане реальною допомогою, кроком до сприяння найбільш поширеному у нас малому і середньому бізнесу, який розвивається, створює робочі місця, дає можливість заробити людям.
 
Очільник області зазначив, що створення і діяльність ради підприємців відбуватиметься без будь-якого тиску з боку адміністрації. Він висловив сподівання, що створена структура буде впливовою, солідною організацією, повідомляє управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації.

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here