Головна Гроші В Житомирській області ціни на бензин стабільні,- експерт

В Житомирській області ціни на бензин стабільні,- експерт

94
0

Вартість нафтопродуктів на паливному ринку області залишається незмінною.

Таку ситуацію паливний експерт Юрій Огірчук пояснює зменшенням об’ємів споживання палива у зв’язку із фактичним закінченням осінніх польових робіт та дачного сезону. Тож власники роздрібних мереж прагнуть компенсувати втрати запроваджуючи програми лояльності й намагаючись привабити автомобілістів зниженою вартістю палива.
 
За моніторинговими даними НТЦ «Псіхея», роздрібні ціни на А-80-й бензин на заправках області за тиждень не змінились й складають у середньому по ринку 9,46 грн./л.
Середньоринкова ціна на дизпаливо за результатами минулого тижня складає все ті ж 9,56 грн./л. 
 
Тим часом ціни на А-92-й та А-95-й бензини у області залишилися також незмінними й складають 9,97 та 10,21 грн./л відповідно.
 
Продовжилося зниження цін і на скраплений пропан-бутан – за останні сім днів його вартість знизилася в області у середньому ще на 1,23% й складає 5,70 грн./л. За місяць на Житомирщині газ подешевшав на 9,14%. Тож, маємо надію, що до Нового року показник зниження вартості даного палива у роздробі перетне «психологічну межу» у 10%.
 

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here