Home Політика Тимошенко хоче камеру без ремонту і описала своє помешкання

Тимошенко хоче камеру без ремонту і описала своє помешкання

83
0
Екс-прем’єр Юлія Тимошенко вимагає публічного спростування інформації про те, що вона перебуває у продемонстрованій у відео камері.
 
Про це йдеться у листі Тимошенко до в.о. начальника Київського СІЗО Домбровського.
"Висловлюю своє крайнє обурення фото та відеомонтажем умов мого перебування в СІЗО. Вам, як одному з керівників СІЗО, добре відомо, що я ніколи!!! не знаходилася в камері 242 в таких умовах, як показали по телебаченню", – заявила Тимошенко.
 
"Камера 242, в якій я перебувала до переведення в медично-санітарну частину СІЗО, була зовсім іншою", – наголосила екс-прем’єр.
 
"Ви дуже добре знаєте, що в камері 242 ми знаходилися втрьох в п’ятнадцяти квадратних метрах з вікном без скла, без гарячої, а часом і без холодної води, з бетонною підлогою, полицями та табуретками, збитими з необроблених дошок ув’язненими, та "парашею" за метровою перегородкою", – повідомила Тимошенко.
 
"Про які "плазми", душові кабінки та дзеркала з кахлями Ви дезінформуєте людей. Саме тому я вимагаю від Вас офіційно спростувати неправдиву та неправедну інформацію, що камера 242 з інтер’єрами, які продемонстровані по телебаченню – це камера, у якій я знаходилась, знаходжусь або буду знаходитись", – заявила екс-прем’єр.
 
Вона також "категорично відмовилась" від переведення в будь-які особливі, спеціально відремонтовані камери після завершення лікування в медично-санітарній частині СІЗО.
 
"По-перше, вважаю це спеціально організованою брудною операцією СБУ за дорученням Януковича для подальшої моєї безчесної компрометації, а по-друге – вважаю аморальним перебувати в спеціально показушно відремонтованих камерах у той час, коли інші ув’язнені перебувають в скотських, нелюдських умовах утримання та сплять по черзі, навіть на підлозі, з причини критичного перевантаження СІЗО", – наголосила вона.
 
"Якщо Ви після мого переведення в медичну частину СІЗО зробили в камері 242 якийсь спеціальний парадний ремонт, запропонуйте цю камеру мешканцю Межигір’я, а не мені. Мені відремонтовані каземати не потрібні", – заявила Тимошенко.
 
Вона також повідомила про подробиці того, як було знято відео.
"14 грудня в супроводі офіційних посадових осіб СІЗО до камери увірвався офіцер СБУ зі знімальною групою, яка його супроводжувала, та всупереч моїм запереченням почали в упор мене знімати. Вони скористалися тим, що я прикута хворобою до ліжка та не можу ухилятися, уникнути від прямої відеозйомки в обличчя. Це виглядало майже як розстріл", – вважає Тимошенко.
 
Як відомо, 14 грудня Державна пенітенціарна служба України оприлюднила на своєму сайті фото камери медичної частини, в якій утримується Тимошенко. Також було оприлюднено відео.
 

Украинская правда 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here