Головна Гроші В Житомирській області зросла кількість робочих місць

В Житомирській області зросла кількість робочих місць

75
0
Зростання кількості вакансій вважає найголовнішим своїм цьогорічним здобутком обласна служба зайнятості
 
"2011 рік був нелегким, але до його завершення маємо чимало позитивних напрацювань". Так охарактеризувала рік, що минає і роботу своїх колег та підлеглих перший заступник директора обласної служби зайнятості Тетяна Касімцева:
 
"Підвищилась активність громадян у зверненні до служби зайнятості, розширився доступ до робочих місць, зросла кількість громадян, охоплених заходами активного сприяння зайнятості, зросли можливості для підвищення конкурентоздатності безробітних на ринку праці" – перераховує основні досягнення Тетяна Касімцева.

 
Серед найголовніших здобутків – зростання кількості заявлених роботодавцями вакансій:
 
"Майже на 19 відсотків, і на 300 роботодавців більше повідомили про наявність вільних робочих місць"
 
На думку фахівців служби зайнятості, це свідчить про зростання довіри роботодавців до служби зайнятості. Саме сюди звертаються у пошуках кваліфікованих працівників.
 
Зауважимо, що зростання кількості заявлених вакансій відбулось майже у всіх центрах зайнятості, за винятком шести (Баранівського, Ємільчинського, Коростишівського, Радомишльського, Романівського та Ружинського).
 
 

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here