Home Події Джордж Майкл може втратити голос через пережиту пневмонію

Джордж Майкл може втратити голос через пережиту пневмонію

87
0
Відомий британський виконавець Джордж Майкл, який пережив пневмонію, може втратити голос. Це пов’язано з тим, що апарат штучної вентиляції легенів міг пошкодити голосові зв’язки співака.
 
Популярний артист Джордж Майкл тільки оговтався від важкої пневмонії, яка ледь не коштувала життя співаку, як на артиста навалилася нова біда – він може втратити голос. Цього не виключає австрійський хірург Герріт Вольт, який робив Джорджу Майклу трахеотомію.
 
Однак лікар усе ж сподівається, що вокальні дані співака відновляться.
"Найгірший сценарій може полягати в тому, що перебування під апаратом штучної вентиляції легенів могло пошкодити голосові зв’язки. Все це може призвести до того, що його голос стане хрипким", – заявив Герріт Вольт.
 
Він зауважив, що після операції співаку необхідний дуже довгий час спокою.
 
Між тим щасливий Джордж Майкл заявив, що обов’язково виконає концерт для медиків, які буквально витягли його з того світу. Артист назвав місяць, що він хворів, найжахливішим за все його життя, і йому просто пощастило вижити. До слова, артиста днями виписали з клініки.
 
Однак у зв’язку з новиною щодо голосових проблем Джорджа невідомо, коли відбудеться обіцяний концерт.
 
Нагадаємо, до своєї госпіталізації Джордж Майкл явно працював на повну котушку – він провів 45 концертів у 35 містах Європи. Артист давав виступи в рамках свого туру Symphonica, який почався в серпні в Празі. Проте в кінці листопада виконавець був змушений скасувати кілька концертів в Австрії, а потім і зовсім потрапив у віденську клініку з діагнозом "пневмонія"
 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here