Вартість проїзду в електротранспорті Житомира не зміниться, – директор ЖТТУ. Відео

296
0

Житомирське трамвайно-тролейбусне управління потребує постійного дофінансування з міського бюджету через високі ціни на електроенергію та замалу вартість квитка на проїзд у громадському транспорті.

Адже вартість перевезення пасажира більша, ніж тариф на перевезення. Місто покриває частину витрат. Різниця компенсується з міського бюджету. 

Наразі підвищувати тариф на проїзд, як хотіли з водою, не планують.

«Із 30 червня збільшена максимальна вартість ринку електроенергії на добу на перед. Ми ще не бачимо, як відреагує на це ринок, але очікуємо, що ціна електроенергії ще більше підвищиться і витрати підприємства зростуть. Особливості роботи у воєнний час полягають у зменшенні пасажиропотоку, через що ми втрачаємо виручку і відповідно доводиться фінансувати підприємство ще більше”, – розповів директор КП ЖТТУ Сергій Лазарєв.

Щоб підприємство почало заробляти, в ідеальних умовах за проїзд повинен платити кожен пасажир, але це поки що це не реально, – каже директор КП ЖТТУ Сергій Лазарєв.

«Якщо скасовувати пільги й кожен би сплачував за проїзд, і вартість квитка складала б 11-12 гривень, тоді підприємство працювало б з прибутком. Але доходи громадян не збільшуються насправді. Тому особисто моя думка – наразі підвищення вартості проїзду не на часі. У нас ось ціна на електроенергію для звичайного споживача підвищилася і вартість послуг на водопостачання та водовідведення, тому я думаю, що ми, поки протримаємося на тому тарифі, який затверджений», – додав директор КП ЖТТУ Сергій Лазарєв.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here