Home Різне На Житомирщині в “Зеленій лагуні” незаконно зрізали дерев на 6 млн грн

На Житомирщині в “Зеленій лагуні” незаконно зрізали дерев на 6 млн грн

284
0

Незаконну рубку дерев на 6 млн грн зафісували у Звягельському районі на тариторії ландшафтного заказника місцевого значення “Зелена лагуна”.

Про це повідомляє екоінспекція Поліського округу:

“На адресу Екоінспекції надійшов лист від Брониківської сільської ради (Звягельський район) стосовно порубки дерев у водоохоронній зоні гирла річки Тенька, яка впадає в річку Тня за межами села Несолонь.

В ході перевірки фактів, викладених у листі, державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу було здійснено виїзд на місце ймовірного правопорушення та встановлено і задокументовано факт незаконної порубки дерев на території ландшафтного заказника місцевого значення «Зелена лагуна»”.

Шкода, завдана довкіллю сягає понад 5 млн 982 тис грн. Матеріали вже передали до правоохоронних органів.

Довідково: Ландшафтний заказник місцевого значення «Зелена Лагуна» розташований у  Брониківській ОТГ площею 97,9917 га. Територія заказника представляє собою слабохвилясту рівнину річок Тні і Теньки з незначним коливанням висот і наявністю мікровпадин. Середня висота над рівнем моря становить 150 м. Більшість території належить до водоохоронної зони.

Пріоритетом охорони у заказнику є види рослин та тварин, занесені до Червоної книги України. Особливу цінність становлять рослинні угруповання, занесені до Зеленої книги України, а саме: формація латаття білого, формація латаття сніжно-білого, формація глечиків жовтих.

Previous articleВартість проїзду в електротранспорті Житомира не зміниться, – директор ЖТТУ. Відео
Next articleПересів із трактора на танк: 95 бригада розповіла про танкіста екіпажу “Пугач”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here